Playmobil 5221 VELKÁ STÁJ S VÝBĚHEM

PLAYMOBIL Velká koňská farma s výběhem obsahuje čtyři koňská stání a seník. V balení naleznete 2 figurky, 2 koně, hříbě, kočky, koťata, ježky a bohaté příslušenství. Figurky...
2 799 Kč

pro holky
Věk od
5 let

• , zakoupeno v 4kids.cz

Nádherná kvalitní stavebnice. Dcera je nadšená. Již máme výborné zkušenosti s touto značkou.

• , zakoupeno v 4kids.cz

Krásná stavebnice, dcera i já jsme nadšené...opravdu stojí za to. Super detaily pro milovníky koní. Kvalitní plast, myslím si, že hodně vydrží. Pořád si se stájí hraje...

Jako nevýhoda pro dítě cca 5 let...nemá šanci samo složit, spojuje se na takové plastové čepy, a některé šly tak ztuha do toho nasadit, že jsem se i já zapotila...myslím si, že to složí + návod složitý samo dítě tak kolem 10 let.

• , zakoupeno v i-hrackarstvi.cz

Ok

Počet dílků
486 ks
Určení
pro holky
Věk od
5 let

Figurky měří 7,5 cm. Stavebnice je vhodná pro děti od 5 let.

Počet dílků: 486

Návod na složení - PLAYMOBIL Velká koňská farma s výběhem 5221

COUNTRY - Koňská farma - další stavebnice

PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků.

Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

• , zakoupeno v i-hrackarstvi.cz

Ok

• , zakoupeno v Stavebnice-Hry

• Perfektní až do nejmenších detailů.Zabere trochu víc času při sestavování ale i to děti baví.

Nádherné.

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

• super
    • nemám nic

stejné jako u školního autobusu, široké spektrum pro věkovou kategorii a je jedno, kdo si s ním hraje zda kluci nebo holky.

• , zakoupeno v 4kids.cz

• pro vnuka, který má rád koně
    • sám si vybral pro Ježíška

vnuk si vybral tuto značku

• nádherná stavba
    • kvalitní provedení
    • mnoho příslušenství
    • vysoká pořizovací cena

naše děti Playmobil milují, stejně jako Lego. Jsou to dvě stavebnice, do kterých jsem ochoten investovat, protože dětem rozvíjí fantazii a na dlouhou dobu je zabaví

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

• bylo na skladě za dobrou cenu

perfektní